Web
Analytics

انتخاب زبان : English | فارسی

برگزار کنندگان

با حمایت

با همکاری

×

هشدار

The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component installed.

مقدمه

پس از برگزاری موفقت آمیز  "اولین همایش صنایع میان دستی و پائین دستی پتروشیمی ایران"  که در تیرماه سال جاری در شهر وین – اتریش برگزار گردید، "دومین همایش صنایع میان دستی و پائین دستی پتروشیمی ایران"   توسط مرکز همکاریهای اقتصادی- تجاری ایران و اروپا   (IEBC) و شرکت  همایش سازان امروز (IICIC) و با حمایت شرکت ملی صنایع پتروشیمی(NPC)  در تاریخ 6 و 7 اردیبهشت ماه سال 1397 ( 26 و 27 آوریل 2018 )  درشهر پاریس - فرانسه برگزار خواهد گردید.

ایران در سالهای اخیر تاکید فراوانی بر  توسعه بخش های میان دستی و پایین دستی  برای کاهش اتکا به محصولات نفتی و ایجاد صنایع پایین دستی داشته است. در این حوزه ایران خود را متعهد به افزایش ظرفیت های پتروشیمی و پالایشی می داند تا بتواند  تا سال 1404 جایگاه نخست را در سطح منطقه ای کسب کند. در همین راستا، احداث صنایع جدید پتروشیمی با هدف ایجاد تنوع در محصولات، فرصتی مناسب را برای توسعه هرچه بیشتر صنایع پایین دستی به عنوان مصرف کنندگان محصولات پتروشیمی فراهم خواهد آورد.

بر اساس برنامه چشم انداز 1404، مجموع تولید محصولات پتروشیمی بایستی به ترتیب تا سال های 2020 و 2025 به 120 میلیون تن و 180 میلیون تن برسد. با ادامه این روند، انتظار می رود که مجموع ظرفیت صادرات محصولات پائین دستی به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد که این امر بدون شک نقش اساسی را در توسعه صنایع پائین دستی و همچنین کمک به شکوفایی اقتصاد ملی ایران ایفا خواهد کرد.

هدف از این همایش بررسی تمامی روش ها و ابزارهای ممکن جهت توسعه بخش های میان دستی و پائین دستی از طریق همکاریهای مشترک (Joint Venture) انتقال تکنولوژی، جذب سرمایه گذاری خارجی، حضور در بازار های بین المللی و طرح و بررسی چالش های مهم موجود، در راستای توسعه فراگیر  این بخشها در سطوح ملی و بین المللی می باشد. علاوه بر این، رویداد حاضر فرصتی پویا را برای تعاملات و شبکه سازی تجـاری و همچنین برگـزاری جلسات ملاقات B2B و B2G با مقامات عالیرتبه، مدیران و کارشناسان شرکت های مهم بین المللی را فراهم خواهد نمود.

حامیان مالی

حامیان رسانه ای

 

 

دبیرخانه همایش: شرکت همایش سازان امروز

تهران - خیابان ولیعصر، روبه روی پارک ملت، نبش خیابان انصاری، برج ملت، طبقه 7، واحد 4
(21) 2203 7383
(21) 2204 4769
 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  
کانال تلگرام:

Berlin

3rd Floor, Kronenstr. 1, 10117 Berlin-Germany
+49 30 80492100-1
+49 30 80492102
 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید